čo povedali

Peniaze nie sú detské prianie. Preto peniaze nerobia človeka šťastným

 + "Na hodinách sa mi najviac páčil ľudský prístup, veľmi srdečná atmosféra. Naučila som sa že dieťatko je potrebné pred masážou informovať ( aby sa nezľaklo) "
Leon a mama Lucia 

+ "Najviac sa mi páči úsmev môjho syna, vďaka kt. viem povedať, že celý priebeh sa mu páčil. Čerešnička na torte bola, že po každej masáži zaspal. Zistila som, kde a aké dotyky má rád, ktoré ho uspokoja a ktoré rozosmejú. Inštruktorka svojím prístupom a vystupovaním naplnila miestnosť pokojnou atmosférou."
- " Rozdelila by som deti do dvoch skupín."
Dorianko a mama Andrea ( foto 2)

+ "Príjemná atmosféra kde boli sedenia vedené. Naučila som sa lepšie vnímať naladenie mojej dcéry. Myslím, že je to veľmi prínosný kurz a mala by ho absolvovať každá matka. "
Emka a mama Sylvia

+ "Naučila som sa veľa o masáži, kedy a ako masírovať. Páčilo sa mi kľudné prostredie, hudba. Brala by som aj viac lekcií. "
Dávid a mama Linda

+ "Páčil sa mi individuálny a priateľský prístup. naučila som sa nové masážne ťahy a správny postup. Inštruktorka prišla k nám domov. Príjemné vystupovanie. "
Agi a mama Katka

+ " Príjemná atmosféra kde boli sedenia vedené. Naučila som sa lepšie vnímať naladenie mojej dcéry. Myslím, že je to veľmi prínosný kurz a mala by ho absolvovať každá matka. "
Emka a mama Sylvia

 + "V kombinácii s ďalšími faktormi koliky a bolesti utíchli. "
Frederika a mama Zuzana

+ Bola som maximale spokojná  "Dorián a mama Janka

+ Dozvedel som sa neskutočné veci :-) Niekedy to bolo ťažké pochopiť ale posnažil som sa.  "Adamko a otec Juraj

© 2018 Jana Fabianová / IAIM masáže / Láska dotykom
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!